Atsakymų į išsiųstus pranešimus peržiūra

          Naudodamiesi pranešimų paieškos funkcija, galite patikrinti, kokius pranešimus gavote iš Muitinės deklaracijų apdorojimo sistemos: ar išsiųstas pranešimas buvo priimtas, ar atmestas, jei atmestas, dėl kokių priežasčių.

          Norėdami peržiūrėti gautus atsakymus iš MDAS, vykdydami paiešką, pažymėkite laukelį „Susiję“ (žr.: pav. 2.2.7.1.1).

paiesko kriterijai

pav. 2.2.7.1.1 Pranešimų paieškos kriterijų įvedimo laukai

          Jei pagal nurodytus paieškos kriterijus pranešimas randamas, sistema pateikia paieškos rezultatus – pagrindinį ieškomą pranešimą bei su juo susijusius pranešimus, kurie iš karto sąraše nėra matomi (žr.: pav. 2.2.7.1.2).

pav. 2.2.7.1.2 Pranešimų paieškos rezultatai su susijusiais pranešimais

          Norėdami pamatyti susijusius pranešimus, paspauskite sarassas mygtuką, esantį šalia rasto pranešimo pavadinimo. Susijusių pranešimų sąrašas bus išskleistas (žr.: pav. 2.2.7.1.3).

pav. 2.2.7.1.3 Rastas pranešimas, pateikiamas kartu su susijusiais pranešimais

          Visi su pagrindiniu pranešimu susiję pranešimai pateikiami eilės tvarka, kokia buvo gauti ar išsiųsti. Vėliausiai išsiųstas ar gautas pranešimas pateikiamas sąrašo apačioje. Praspauskite pranešimo, kurį norite peržiūrėti, pavadinimą ir mygtuką „Peržiūrėti (žr.: pav. 2.2.7.1.4).

patvirtinimo pranesimas

pav. 2.2.7.1.4 Susijusio pranešimo detalios informacijos peržiūra

          Paspaudus mygtuką „Peržiūrėti“, sistema atidaro pasirinkto pranešimo detalios informacijos peržiūros langą (žr.: pav. 2.2.7.1.5).

pav. 2.2.7.1.5 Pranešimo detalios informacijos peržiūra